Úvod > Doplňky > Helmy > Helma Bollé MILLENIUM 18/19

Helma Bollé MILLENIUM 18/19

Helma Bollé MILLENIUM 18/19
  Bollé Millenium je vynikající lyžařská a snowboardová helma hybridní konstrukce, to znamená, že v sobě kombinuje odolnou hard shell skořepinu, která dobře odolává nárazům a efektivně zamezuje proražení, a in-moldovanou vrstvu, která zase zajistí nízkou hmotnost. Díky snadno nastavitelným ventilačním otvorům lze snadno a rychle změnit množství vzduchu proudícího do helmy a upravit tak vnitřní mikroklima.  Helmu lze snadno přizpůsobit hlavě každého lyžaře pomocí otočného kolečka, s nímž lze...

Kód výrobku: 30296

BolléSkladem: 1 Ks

 

2.490,-

Zvolte velikost:
54-58 white grey
54-58 black flash
58-61 white grey

Popis produktu

 

Bollé Millenium je vynikající lyžařská a snowboardová helma hybridní konstrukce, to znamená, že v sobě kombinuje odolnou hard shell skořepinu, která dobře odolává nárazům a efektivně zamezuje proražení, a in-moldovanou vrstvu, která zase zajistí nízkou hmotnost. Díky snadno nastavitelným ventilačním otvorům lze snadno a rychle změnit množství vzduchu proudícího do helmy a upravit tak vnitřní mikroklima. 
Helmu lze snadno přizpůsobit hlavě každého lyžaře pomocí otočného kolečka, s nímž lze pohodlně manipulovat i v nasazených rukavicích. Při lyžování za teplejších dnů je možné snadno odepnout ušnice, které lze prát. Pro snadné upínání je vybavena magnetickou přezkou. 
Helma je navržena tak, aby byla co nejvíce kompatibilní s lyžařskými brýlemi, a to nejen co se týče tvaru, ale také odvětrání brýlí tak, aby se pod helmou nadměrně nemlžily. 
Helma je připravena pro montáž samostatně prodejného audio systému, který má reproduktory zabudované přímo v ušnicích.


Další produkty v kategorii