Úvod > Doplňky > Helmy > Helma Salomon RANGER ACCES C.AIR 18/19

Helma Salomon RANGER ACCES C.AIR 18/19

Helma Salomon RANGER ACCES C.AIR 18/19
  Pánská lyžařská helma Salomon Ranger Custom Air je zárukou maximální ochrany při lyžování na sjezdovce i mimo ni. Helma skvěle padne na hlavu, EPS 4D technology poskytuje maximální bezpečnost tím, že dokáže pohltit energii vznikající při nárazu či pádu a minimalizovat tak otřes působící na lebku. Custom Air® Fit System umožňuje dofouknutí vzduchového polštářku, čímž zajistí, že helma padne opravdu každému. Promyšlené odvětrávání zabraňuje zapařování a uchovávání vlhkosti pod přilbou....

Kód výrobku: 30297

SalomonSkladem: 1 Ks

 

2.590,-

Zvolte velikost:
M(56-59)
L(59-62)

Popis produktu

 

Pánská lyžařská helma Salomon Ranger Custom Air je zárukou maximální ochrany při lyžování na sjezdovce i mimo ni. Helma skvěle padne na hlavu, EPS 4D technology poskytuje maximální bezpečnost tím, že dokáže pohltit energii vznikající při nárazu či pádu a minimalizovat tak otřes působící na lebku.

Custom Air® Fit System umožňuje dofouknutí vzduchového polštářku, čímž zajistí, že helma padne opravdu každému. Promyšlené odvětrávání zabraňuje zapařování a uchovávání vlhkosti pod přilbou. Zateplená vnitřní strana pomáhá udržovat optimální teplotu pod přilbou. Bonusem je pak moderní slušivý vzhled.

 


Další produkty v kategorii