Úvod > Snowboardy > Vázání > SNB vázání Flow HAYLO BLACK 18/19

SNB vázání Flow HAYLO BLACK 18/19

SNB vázání Flow HAYLO BLACK 18/19
  Vázání Flow Haylo black 2018/19 Baseplate Molded Composite Rockered - všechny Flow baseplaty jsou designované tak, aby přenášely energii přímo do prkna, bez ztráty přirozeného pocitu z jízdy. Hiback Molded Composite UniBack - polohovatelná opěrka je tvarovaná pro perfektní rovnováhu mezi pružností a podporou při každém typu jízdy. Strapy ExoFit Powerstrap - jednodílný strap s 3D tvarovanou EVA pěnou pro snadné přizpůsobení se každé botě. Přezky LSR Locking Slap...

Kód výrobku: 120109

Skladem: 1 Ks

 

4.290,-

Zvolte velikost:
M

Popis produktu

 

Vázání Flow Haylo black 2018/19


Baseplate

Molded Composite Rockered - všechny Flow baseplaty jsou designované tak, aby přenášely energii přímo do prkna, bez ztráty přirozeného pocitu z jízdy.

Hiback

Molded Composite UniBack - polohovatelná opěrka je tvarovaná pro perfektní rovnováhu mezi pružností a podporou při každém typu jízdy.

Strapy

ExoFit Powerstrap - jednodílný strap s 3D tvarovanou EVA pěnou pro snadné přizpůsobení se každé botě.

Přezky

LSR Locking Slap Ratchet - inovativní přezky vám nabízí nové možnosti snadného utažení vašeho vázání přesně tak, jak potřebujete.

Odpružení

Full EVA Toe and Heel Inserts - měkké podložky z EVA materiálu na špičce a patě pro dokonalé odpružení dopadů a ztlumení vibrací při jízdě.

Disk

Combi-Disk - kombinovaný disk pro inserty 4×4 a 3D

Flex (1-10)

Rating Flex 3


Další produkty v kategorii