Úvod > Snowboardy > Vázání > SNB vázání Flow MINX GREY/AQUA 18/19

SNB vázání Flow MINX GREY/AQUA 18/19

SNB vázání Flow MINX GREY/AQUA 18/19
  Skvělé vázání se systémem rychlého nastupování a vystupování pomocí sklápěcí patky. Díky velkým ráčnám lze z vázání vystoupit i klasicky vypnutím strapu (např. pokud jste zrovna v hlubokém sněhu). Minx má velké ráčny pro snadné, přesné a rychlé nastavení vázání a pohodlný strap, který rozloží sílu na větší plochu boty, nevytváří tlak na prsty a proto Vám nebude zima. Baseplate Molded Composite Rockered - všechny Flow baseplaty jsou designované tak, aby přenášely energii...

Kód výrobku: 120108

Skladem: 1 Ks

 

4.990,-

Zvolte velikost:
M

Popis produktu

 

Skvělé vázání se systémem rychlého nastupování a vystupování pomocí sklápěcí patky. Díky velkým ráčnám lze z vázání vystoupit i klasicky vypnutím strapu (např. pokud jste zrovna v hlubokém sněhu).

Minx má velké ráčny pro snadné, přesné a rychlé nastavení vázání a pohodlný strap, který rozloží sílu na větší plochu boty, nevytváří tlak na prsty a proto Vám nebude zima.

Baseplate

  • Molded Composite Rockered - všechny Flow baseplaty jsou designované tak, aby přenášely energii přímo do prkna, bez ztráty přirozeného pocitu z jízdy. 

Hiback 

  • Molded Composite UniBack - polohovatelná opěrka je tvarovaná pro perfektní rovnováhu mezi pružností a podporou při každém typu jízdy. 

Strapy

  • Fusion Powerstrap - strap s 3D tvarovanou EVA pěnou pro snadné přizpůsobení se každé botě. Poskytuje maximální podporu a přenos energie 

Přezky 

  • LSR Locking Slap Ratchets - inovativní přezky vám nabízí nové možnosti snadného utažení vašeho vázání přesně tak, jak potřebujete. 

Disk

  • Combi-Disk - kombinovaný disk pro inserty 4×4 a 3D

Footbed 

  • 2.5° Canted DualDensity BankBeds - měkké polštáře z EVA materiálu pro ztlumení nárazů a dopadů, pod úhlem 2,5° pro optimální postoj. 

Flex (1-10)

  • Medium Flex - 4

 


Další produkty v kategorii