Úvod > Snowboardy > Vázání > SNB vázání Gravity G1 WHITE/BLACK 18/19

SNB vázání Gravity G1 WHITE/BLACK 18/19

SNB vázání Gravity G1 WHITE/BLACK 18/19
  Pánské vázání Gravity G1 Základní model snowboardového vázání Gravity G1 je určený pro první seznámení se snowboardingem. Za skvělou cenu dostanete spolehlivé a funkční vázání, které vás podrží, pokaždé když to budete potřebovat. Díky posuvné patě můžete pohodlně nastavit velikost přesně podle vaší boty. Parametry G1 Baseplate - plastová základna zhotovená z jednoho kusu, který vytváří konzistentní reakci a feel pro all-terain podmínky Plastové ráčny -...

Kód výrobku: 120097

GravitySkladem: 1 Ks

 

2.890,-

Zvolte velikost:
M
L

Popis produktu

 

Pánské vázání Gravity G1

Základní model snowboardového vázání Gravity G1 je určený pro první seznámení se snowboardingem. Za skvělou cenu dostanete spolehlivé a funkční vázání, které vás podrží, pokaždé když to budete potřebovat. Díky posuvné patě můžete pohodlně nastavit velikost přesně podle vaší boty.

Parametry

  • G1 Baseplate - plastová základna zhotovená z jednoho kusu, který vytváří konzistentní reakci a feel pro all-terain podmínky

  • Plastové ráčny - funkční plastové ráčny s přesným krokem.

  • Power Strap - nártový strap použitý na základních modelech vázání G1 a G1 Lady, nabízí větší podporu začínajícím jezdcům.

  • Comfort Toe Strap - přední polstrovaný strap, který lze zapnout jak klasicky shora, tak přes špičku boty.

  • G1 Highback - opěrná patka navržená tak, aby přesně kopírovala tvar boty, poskytuje maximální podporu při jízdě. Vnitřní strana je opatřena EVA výstelkou pro celodenní pohodlí.

 


Další produkty v kategorii