Úvod > Snowboardy > Vázání > SNB vázání Gravity G2 DARK SLATE 18/19

SNB vázání Gravity G2 DARK SLATE 18/19

SNB vázání Gravity G2 DARK SLATE 18/19
Pánské vázání Gravity G2 Dlohodobě nejoblíbenější model v naší nabídce je znovu připraven vás nadchnout. Perfektní kombinace výkonu, komfortu a skvělého designu. Ve své kategorii je G2 bezkonkurenční. Parametry G2 Baseplate - plastová základna s posuvným předním power pedálem a posuvnou patou. Přední i zadní power pedál je zhotoven z měkkého EVA materiálu pro spolehlivé odpružení při dopadech. Plastové ráčny - funkční plastové ráčny s přesným krokem. ...

Kód výrobku: 120095

GravitySkladem: 1 Ks

Sleva: 022%

3 190,-

2 490,-

Zvolte velikost:
L

Popis produktu

Pánské vázání Gravity G2

Dlohodobě nejoblíbenější model v naší nabídce je znovu připraven vás nadchnout. Perfektní kombinace výkonu, komfortu a skvělého designu. Ve své kategorii je G2 bezkonkurenční.

Parametry

  • G2 Baseplate - plastová základna s posuvným předním power pedálem a posuvnou patou. Přední i zadní power pedál je zhotoven z měkkého EVA materiálu pro spolehlivé odpružení při dopadech.

  • Plastové ráčny - funkční plastové ráčny s přesným krokem.

  • Comfort Strap - nártový strap zaručuje pohodlnou jízdu a flexibilní pohyb.

  • Comfort Toe Strap - přední polstrovaný strap, který lze zapnout jak klasicky shora, tak přes špičku boty.

  • G2 Men Highback - opěrná patka navržená tak, aby přesně kopírovala tvar boty, poskytuje maximální podporu při jízdě. Vnitřní strana je opatřena EVA výstelkou pro celodenní pohodlí.

  • EVA Power pedály - power pedály umístěné na špičce a patě baseplatu, usnadňují přenos síly z jezdce na snowboard a zvyšují tak kontrolu nad prknem. Jsou zhotoveny z měkkého EVA materiálu, který dokonale tlumí dopady a snižuje vibrace při jízdě.

 


Další produkty v kategorii