Nouzový stav - eshop v provozu - výdej zboží po telefonické dohodě. Tel. 723 153 016

Elan Insomnia 14 TI PS + ELW 9.0 20/21

Kód: 10013/150
Akce Novinka
Neohodnoceno
Značka: Elan
ZdarmaZdarma 15 990 Kč –10 %
Elan Insomnia 14 TI PS + ELW 9.0 20/21
15 990 Kč –10 % 14 390 Kč / ks
Skladem
Varianta

Dámské špičkové univerzální lyže na upravené terény určené pro zkušené rekreační a sportovní lyžařky. Perfektní dámské vybavení pro ty, které hledají lehce ovladatelné lyže vzbuzující důvěru a vyzařující ladnost v každém oblouku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dámské špičkové univerzální lyže na upravené terény určené pro zkušené rekreační a sportovní lyžařky. Perfektní dámské vybavení pro ty, které hledají lehce ovladatelné lyže vzbuzující důvěru a vyzařující ladnost v každém oblouku. 

kategorie: All Mountain 

Technologie: 

- AMPHIBIO 4D: Elanem patentovaná technologie Amphibio 4D je nejnovějším vývojovým stádiem moderní konstrukce lyží. Základem 4D konceptu je to, že tradičně ploché strukturní prvky lyží jsou speciálně konvexně a konkávně vytvarovány na špičce a patce. Tvarované strukturní prvky v kombinaci s profilem Amphibio zaručují lyžím bezkonkurenční všestrannost, pevnost a skvělý jízdní výkon.

 - Profil Amphibio představuje revoluční konstrukci lyží, která využívá jak profil camber, tak rocker na jedné lyži. Pravá a levá lyže má rozdílnou konstrukci: camberová vnitřní hrana lyže zaručuje dobrou přilnavost hran, přesný výkon a stabilitu, zatímco rockerová vnější hrana umožňuje snadné zatáčení, toleranci k chybám lyžaře a plynulé přechody mezi oblouky 

Konstrukce:

(dvojitě tvarovaný titan)

Konstrukce bočních hran RST přispívá k optimálnímu přenosu síly a energie od lyžaře na hrany lyží a zaručuje maximální držení hran od špičky až po patku.

Dřevěné jádro Power - tvoří rám z topolového dřeva, který je vertikálně spojen s laminovou vrstvou, což zaručuje větší torzní stabilitu a výbornou ovladatelnost lyží. Tato složená konstrukce také přispívá k lepšímu držení hran v oblasti špičky a patky a lyže díky ní mají stejnou pružnost na celé své délce.

Technologie TruLine - posunuje asymetrický design lyží na úplně novou úroveň díky strategickému rozložení materiálu přes hrany lyží. Konstrukční materiál je umístěn po celé délce hrany lyže, což jí dodává větší stabilitu v oblouku, zatímco odebírání materiálu na vnější hraně pomáhá hladkému a snadnému pro vedení perfektního oblouku.

PowerShell - vynikající stabilita bez větší hmotnosti lyže.

- Plně integrovaný systém vázání s pružnou free-flexovou konstrukcí plate-in-plate ("podložka v podložce") - Power Shift

Jedna vrstva titanu - přispívá k lepšímu jízdnímu výkonu a větší poddajnosti lyže.

Doporučená délka -15/0cm pod výšku postavy 

Krojení (sidecut) a rádius:

125-76-107

R = 10.2m/144cm/, 11.6m/150cm/, 13.1m/158cm/, 14.6m/166cm/ 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dámské sjezdové lyže
Pohlaví: Dámské
Rok: 20/21

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
NajduZboží.cz