Elan Insomnia PS - test 17/18

Kód: 72612/152
Neohodnoceno
Značka: Elan
ZDARMAZDARMA 6 800 Kč –20 %
Elan Insomnia PS - test 17/18
6 800 Kč –20 % 5 440 Kč / ks
Skladem
Varianta

Detailní informace

Detailní popis produktu

Elan Insomnia -  sportovní dámská univerzální lyže, kterou si zamiluje nejedna lyžařka. Kvalitní sendvičová konstrukce, dřvěné jádro + titanal. Oceňovaná technologie Amphibio 4D pro pervektní držení hran a plynulé rychlé oblouky. Konvexní přední část lyže přispívá k přesnému nasazení oblouku, zatímco konkávní zadní část zaručuje dynamický výjezd z oblouku. Dvojitě tvarovaný titan zvyšuje torzní stabilitu a zárověň výrazně snižuje hmotnost lyže. Insomnia je naprosto univerzální a všestranná lyže, která se skvěle ovládá. Lehké lyžování. V každé ženě se skrývá skvělá lyžařka. Doporučujeme.

 • Výrobce : Elan
 • Modelový rok : 2017/18
 • Jádro :  dřevěné Trulite Woodcore + dvojitě tvarovaný Titanal - 2x
 • Konstrukce : sendvičová - rovné bočnice RST
 • Technologie : Amphibio4D - Profi l Amphibio® kombinuje výhody jak profilu camber, tak rocker. Tajemství spočívá v odlišné konstrukci levé a pravé lyže: camberová vnitřní hrana lyže zaručuje dobrou přilnavost hran a stabilitu, zatímco rockerová vnější hrana usnadňuje zatáčení. Amphibio 4D je dále více inovativní v tom, že vyuřívá tvarovaný titanal. Využívá kombinaci dřevěného jádra a speciálně ( dvojitě ) tvarovaným kovem a profilo Amphibio. Lyže tak mají více univerzálnosti a přesnosti na hranách. Více v samostatné záložce technologie.
 • Krojení : 121 - 73 - 104 mm
 • Radius :  12.2 m / 152 cm,  13.3 m / 158 cm, 14.5 m / 164 cm
 • Lyžařská zdatnost : sportovní
 • Doporučená délka :  -5  až - 15 cm k výšce postavy
 • Deska : Power Shift - kolejnicová deska, montáž bez šroubů
 • Vázání : ELW 11 Shift

Hlavní Technologie :

Amphibio 4D

Elanem patentovaná technologie Amphibio 4D je nejnovějším vývojovým stádiem moderní konstrukce lyží. Základem 4D konceptu je to, že tradičně ploché strukturní prvky lyží jsou speciálně konvexně a konkávně vytvarovány na špičce a patce. Tvarované strukturní prvky v kombinaci s profilem Amphibio zaručují lyžím bezkonkurenční všestrannost, pevnost a skvělý jízdní výkon.  

Amphibio

Profil Amphibio představuje revoluční konstrukci lyží, která využívá jak profil camber, tak rocker na jedné lyži. Pravá a levá lyže má rozdílnou konstrukci: camberová vnitřní hrana lyže zaručuje dobrou přilnavost hran, přesný výkon a stabilitu, zatímco rockerová vnější hrana umožňuje snadné zatáčení, toleranci k chybám lyžaře a plynulé přechody mezi oblouky.  

RST / Konstrukce bočních hran RST přispívá k optimálnímu přenosu síly a energie od lyžaře na hrany lyží a zaručuje maximální držení hran od špičky až po patku.  

Dřevěné Jádro Trulite  

Dřevěné jádro Trulite je extrémně lehké a zlepšuje jízdní vlastnosti díky tomu, že flexe (pružnost) je speciálně upravena pro potřeby lyžařek. Dřevěné jádro Trulite přenáší síly přímo na hrany a poskytuje tak potřebnou pevnost a všestrannost za různých podmínek.  

Dual Ti / Ti2

Dual Ti je sendvičové dřevěné jádro se 2 vrstvami titanu. Tato konstrukce zaručuje špičkovou kontrolu nad lyžemi při jízdě na hranách a optimální pružnost lyží nejvyšší kategorie.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: