Bootfitting

tvarovani-bot

Tvarování lyžařských bot

Individuální úprava lyžařských bot ZDARMA při nákupu nových bot v naší kamenné prodejně!

Při nákupu bot v prodejně SKI Servisu v Kunžaku Vám odborně poradíme s výběrem těch správných bot a případně boty upravíme na míru.

Pro různé tvary chodidel, nártů, kotníků a lýtek existují různé tvary bot. V případě individuálních abnormalit v oblasti nártu, malíkové hrany, palce, kotníku a dalších míst, je potřeba boty individuálně upravit. S tvarováním lyžařských bot máme dlouholeté zkušenosti a používáme nejmodernějších přístrojů.

skiboot

Možnosti úpravy lyžařských bot

Tepelné tvarování skeletu

Používá se k úpravám v oblasti kotníku, kloubů na palci a malíkové hraně. Jsme schopni vytvarovat skelet i o více jak 10 milimetrů.

Vypékání vnitřních botiček

Ideální pro finální přizpůsobení boty na nohu. Doladí se drobné problémy a bota se více obtáhne kolem nohy. Účinné především v oblasti kotníku.

Broušení plastových stélek bot

Řešení otlaků nártu a s tím spojené špatné prokrvování prstů.

Speciální vložky do bot

Vložka Superfeet poskytuje chodidlu oporu v botě a to se velice kladně projeví na ovládání lyží. Dále jsme díky různé výšce vložek schopni upravit pozici chodidla v botě a vyřešit tak drobné problémy s nártem a bolestí chodidel. Vložkami se dají vyřešit příčiny mnoha problémů.

boot-fit-station
 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení