Půjčovna

foto-pujcovna

KRÁTKODOBÉ ZAPŮJČENÍ LYŽAŘSKÉHO VYBAVENÍ

PŮJČENÍ LYŽÍ NA LYŽAŘSKÝ KURZ

ZIMNÍ CELOSEZÓNNÍ PŮJČOVNA OD 1200 KČ

Již nyní si můžete v naší půjčovně v Kunžaku vypůjčit lyžařský, nebo běžkařský komplet na celou zimní sezónu (až do 31. března 2022). Na krátkodobé výpůjčky nabízíme kromě lyží a běžek také snowboardy, skialpy a testovací lyže. Pro lyžařské kurzy máme zvýhodněné ceny. Na zapůjčeném vybavení je proveden servis a nastavíme Vám jej dle potřeby.

Jaké má výhody celosezónní půjčení:
☑️ vrácení až do 31. března 2022 ☑️ vybavení vám doma „nestárne", můžete mít každou sezónu aktuální modely ☑️ děti mají každý rok tu správnou velikost, nemusíte jim kupovat vše větší ☑️ nemusíte se v hlavní zimní sezóně trápit ve frontách před půjčovnami ☑️ šetříte čas a peníze spojené s nezbytným posezónním servisem vlastního vybavení
 

PŮJČOVNA A SKI SERVIS - Kunžak, Hradecká 160:

tel.: +420 728 656 500

Otevírací doba:

pondělí, středa, pátek: 14:00 - 16:00
otevřeno do 14. dubna 2022
 

KRÁTKODOBÉ ZAPŮJČENÍ LYŽAŘSKÉHO VYBAVENÍ

Zapůjčení lyží na víkend doporučujeme zamluvit a objednat od úterý do čtvrtka přímo v půjčovně. (větší výběr lyží). Vyhnete se tak zdlouhavému sobotnímu čekání. (lyže pro Vás budou připravené k vyzvednutí). Lyže a boty je nutné vyzkoušet osobně !

pujcona-nova

celosezonni-pujcona-nova

půjčovna-venku

foto-pujcovna

foto-pujcovna

foto-pujcovna

foto-pujcovna

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení