Elan SKIS FUS SLX FUSIONX EMX 12.0 21/22

Kód: 74637/159 74637/164 Zvolte variantu
Neohodnoceno
Značka: ELAN
ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA
Elan SKIS FUS SLX FUSIONX EMX 12.0 21/22
22 990 Kč / ks
Skladem Vyprodáno Zvolte variantu
Varianta

Kombinace síly a energie SLX Fusion vám umožní explozivně přejít z jednoho slalomového oblouku do druhého s dokonalou přesností. Jezdit krátké a dynamické oblouky je styl, který jako žádný jiný vyžaduje maximální úroveň sebevědomí a důvěry ve vaše vybavení. Lyže Elan SLX Fusion X vám tak potřebné sebevědomí dodá díky použití technologie Arrow.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kombinace síly a energie SLX Fusion vám umožní explozivně přejít z jednoho slalomového oblouku do druhého s dokonalou přesností.

Jezdit krátké a dynamické oblouky je styl, který jako žádný jiný vyžaduje maximální úroveň sebevědomí a důvěry ve vaše vybavení. Lyže Elan SLX Fusion X vám tak potřebné sebevědomí dodá díky použití technologie Arrow. Tato technologie spojuje Systém Power Rebound s liftovaným vázáním Fusion X a karbonovou podložku s profilem Camber, které pracují společně na zvýšení síly a odrazu na konci oblouku. K tomu navíc působí titanalová vrstva ve tvaru šípu, která dodává další energii na hrany a profil camber pro rychlý a pohotový nástup a stabilitu v oblouku. Dřevěné jádro R² FRAME s dvěma vrstvami titanalu umožní přímý přenos sil, stabilitu a kontrolu nad hranami, boční hrany RST se postarají o preciznost. Konečným výsledkem jsou lyže umožňující perfektní provedení hbitých, krátkých oblouků po celou dobu jízdy bez ztráty energie.


  • nejlepší výkon v krátkých obloucích
  • nejhladší jízda ve vysokých rychlostech
  • nejrychlejší při přechodu z hrany na hranu
  • elitní držení hran
  • precizní vjezd & výjezd z oblouku
  • nejsilnější odraz

Doplňkové parametry

Kategorie: Sjezdové lyže
Rok: 21/22

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: